• 509362326
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Firma powstała w 2011 roku jako Biuro Obsługi Wierzytelności. Pierwotnie zajmowała się obsługą zadłużenia i windykacja należności. W miarę rozwoju i zapotrzebowania na rynku przekształciła się w Biuro Detektywistyczne, poszerzając jednocześnie zakres świadczonych usług.

Doświadczenie zdobyte podczas 27 letniej służby w instytucjach zajmujących się ochroną Państwa i jego bezpieczeństwem oraz praca na rzecz instytucji bankowych pozwalają obecnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Właściciel firmy jest twórcą autorskiego programu studiów podyplomowych z zakresu szkolenia detektywów, który będzie realizowany przez WSAiB w Gdyni.

Posiadane kontakty i szeroka współpraca z wieloma Kancelariami Prawnymi pozwala na kompleksową obsługę prawną prowadzonych spraw.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.  Dokonujemy jej analizy w celu dobrania najlepszych środków niezbędnych do jej realizacji i zespołu któremu powierzy się działanie. Każda sprawa jest inna i dlatego metody wykorzystywane do jej realizacji mogą być różnorodne. Pozwala to zachować najwyższe standardy realizacji powierzanych zadań.

Dla każdego klienta (w porozumieniu z nim), wybieramy najlepszy wariant obsługi.

Jesteśmy elastyczni i jeśli zachodzi taka konieczność potrafimy błyskawicznie zmienić sposób działania, dostosowując go do potrzeb klienta.

Fundamentalna zasadą działania firmy jest rzetelność, sprawność, poświęcenie a przede wszystkim całkowita dyskrecja.

Jasno określamy możliwości realizacji zadań. Nie obiecujemy przysłowiowych gruszek na wierzbie, nie proponujemy działań niemożliwych do zrealizowania a mogących generować dodatkowe spore koszty obciążające zleceniodawcę.

Zadania realizują doświadczeni detektywi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym wyniesionym z instytucji zajmujących się ochrona bezpieczeństwa Państwa i realizacji zleceń na rynku ogólnodostępnym.

Działamy ściśle z przepisami prawa, a szczególnie Ustawy o usługach detektywistycznych. Realizowane czynności zawsze poprzedzamy podpisaniem umowy i posiadamy wszystkie wymagane prawem uprawnienia do wykonywania czynności detektywa.

Działamy na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych Rejestr Działalności Detektywistycznej RD-164/2014